Home

NEON-DISPLAY

Neonlicht heeft een magische aantrekkingskracht op mensen. Succesvolle ondernemingen en merken kiezen daarom wereldwijd voor lichtreclame.

Element van glashelder plexiglas met inwendige neoncontour, met TÜV/GS-keurmerk,
direct aan te sluiten en compleet met bevestigingsmateriaal (2 kettingen à 3 m, 4 haken, 2 pluggen en 2 schroefhaken). Alleen voor binnen! Indien van toepassing kan in uw land een stekkeradapter nodig zijn.

Neon-display klein:
90 x 40 x 8 cm (B x H x T)
Artikel-Nr.: 300000421
Prijs: EURO 300,-

Neon-Display groot:
130 x 58 x 8 cm (B x H x T)
Artikel-Nr.: 300000422
Prijs: EURO 400,-

Neon-Display American Style:
90 x 45 x 17
Artikel-Nr. 19 004 81
Prijs: EURO: 199,-

Als u al een van onze artikelen op het oog hebt of als u een overzicht wilt van het totale programma, dat een verscheidenheid aan artikelen bevat, dan kunt u hier heel snel en probleemloos onze laatste merchandisecatalogus "Equipment" aanvragen. Met behulp van het bestelformulier in deze catalogus kunt u dan heel eenvoudig de gewenste artikelen bestellen via uw Ergoline-partner. Het is niet mogelijk rechtstreeks te bestellen.


INSIDE
Home » Merchandise » Inside » NEON-DISPLAY